- D-SCE-1K-12-50-S1-9
D-SCE-1K-12-50-S1-9
TE Connectivity / Raychem Brand
Heat Shrinkable Label - 3:1 Shrink Ratio - 0.50" x 1.90" (12.7mm x 48.3mm) Label Size - Polyolefin (PO), Irradiated - White.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description