55A0121-24-9/96CS2275
TE Connectivity / Raychem Brand
High Performance Cable 2Conductors 24AWG 1.88mm 600VAC White/Blue
Description +
Product Highlights:
  • Cable Type = Spec 55
  • Wire Source = United States
  • Cable Style = Primary
  • Wire Size (AWG/CM) = 24 AWG
  • Voltage Rating = 600 VAC