- 44A0131-12-0/2/9-MX
44A0131-12-0/2/9-MX
TE Connectivity / Raychem Brand
44A0131-12-0/2/9
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Pack Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
44A0131-12-0/2/9
Search Keywords: 44A013112029MX
Supplier:TE Connectivity / Raychem Brand
Part No:44A0131-12-0/2/9-MX
Alias/AKA:CR6173-000
Unit of Measure:Per Foot
1 -
Conductor Material:Tin-Coated Copper
Wire Size:12 AWG
Voltage Rating:600 V
Cable Type:Spec 44A