XT4S4R24
TE Connectivity / P&B Brand
General Purpose Relay - 8A - 24VAC - DPDT
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Carton Packaging
Description
Search Keywords: XT4S4R24
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / P&B Brand
Part No:XT4S4R24
Alias/AKA:4-1415540-6
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536490080
COO:AT
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
AC Coil Voltage:240 V