- W23-X1A5H-50
W23-X1A5H-50
TE Connectivity / P&B Brand
Circuit Breaker - Thermal - 1 Pole - 50A - 240VAC/50VDC - Push-Pull Plunger - 3/8”-24 Threaded Bushing .375” (9.53mm) Long - P ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description
Circuit Breaker - Thermal - 1 Pole - 50A - 240VAC/50VDC - Push-Pull Plunger - 3/8”-24 Threaded Bushing .375” (9.53mm) Long - Panel Mount.