- W23-X1A1A-25
W23-X1A1A-25
TE Connectivity / P&B Brand
Circuit Breaker Thermal 1Pole 25A 250VAC/50VDC
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Pack Packaging
Description
Search Keywords: W23X1A1A25
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / P&B Brand
Part No:W23-X1A1A-25
Alias/AKA:2-1423678-1
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536200020
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Type:Thermal
Voltage Rating:250,50 VAC|VDC
Number of Poles:1
Current Rating:25 A