- T9CP1A52-120
T9CP1A52-120
TE Connectivity / P&B Brand
T9C Series AC Coil High Power Relay SPST 20A 120VAC 3025Ohm Quick Connect Flange Mount
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description