- T9AS1D27-12
T9AS1D27-12
TE Connectivity / P&B Brand
Power Relay - SPST-NO (1 Form A) - 12VDC Coil - 21A Contact Rating - 277VAC Switching - PC Pin, 0.250"(6.3mm) Quick Connect Te ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Description
Power Relay - SPST-NO (1 Form A) - 12VDC Coil - 21A Contact Rating - 277VAC Switching - PC Pin, 0.250"(6.3mm) Quick Connect Termination -Through Hole.