- T91S5D22-24F
T91S5D22-24F
TE Connectivity / P&B Brand
Relay - 240VAC - N.O. 20A - N.C. 10A - 24VDC Coil.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description