- T84S17D434-12
T84S17D434-12
TE Connectivity / P&B Brand
Electromechanical Relay 12VDC 800Ohm 2A 4PDT (35.24x9.9x9.9)mm THT Signal Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description