- RX424024C
RX424024C
TE Connectivity / P&B Brand
Electromechanical Relay 24VDC 1.095KOhm 15A DPDT (29x12.7x15.7)mm THT Power Relay
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Description