Search Keywords: RTS3TF24
  • Part No:
    RTS3TF24
  • Relay Construction:
    Latching Double Coil
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Coil Resistance:
    886 Ohm