- R10-E1L4-V185
R10-E1L4-V185
TE Connectivity / P&B Brand
Electromechanical Relay 12VDC 185Ohm 2A 4PDT (30x18.7x35)mm Socket General Purpose Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description