- YR1B19K1CC
YR1B19K1CC
TE Connectivity / Neohm Brand
Precision Metal Film Resistors - 19.1 Kohm 0.1% - 1/4W - 250V - (+/-) 15ppm/°C - Through Hole - 6.3mm x 2.3mm Dia - Ammo Box
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description