- YR1B12K7CC
YR1B12K7CC
TE Connectivity / Neohm Brand
Precision Metal Film Resistors - 12.7 Kohm 0.1% - 1/4W - 250V - (+/-) 15ppm/°C - Through Hole - 6.3mm x 2.3mm Dia - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description