- UPW50B10RV
UPW50B10RV
TE Connectivity / Neohm Brand
Ultra Precision Wire-Wound Resistors - 10 ohm (+/-) 0.1% - 1/2W - 400V - (+/-) 3ppm/°C - Through Hole - 12.7mm x 6.35mm Dia ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Ultra Precision Wire-Wound Resistors - 10 ohm (+/-) 0.1% - 1/2W - 400V - (+/-) 3ppm/°C - Through Hole - 12.7mm x 6.35mm Dia - Loose