- UPW25B50RV
UPW25B50RV
TE Connectivity / Neohm Brand
Ultra Precision Wire-Wound Resistors - 50 ohm (+/-) 0.1% - 1/4W - 300V - (+/-) 3ppm/°C - Through Hole - 9.53mm x 4.75mm Dia ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description
Ultra Precision Wire-Wound Resistors - 50 ohm (+/-) 0.1% - 1/4W - 300V - (+/-) 3ppm/°C - Through Hole - 9.53mm x 4.75mm Dia - Loose