- RR03J7K5TB
RR03J7K5TB
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Power Resistors - 7.5 Kohm (+/-) 5% - 3W - 750V - 330ppm/°C - Through Hole - 15mm x 5mm dia
Description