- RR03J3R0TB
RR03J3R0TB
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Power Resistors - 3 ohm (+/-) 5% - 3W - 750V - 330ppm/°C - Through Hole - 15mm x 5mm dia
Description