- RR03J1R1TB
RR03J1R1TB
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Power Resistors - 1.1 ohm (+/-) 5% - 3W - 750V - 330ppm/°C - Through Hole - 15mm x 5mm dia
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description