- RR02J62KTB
RR02J62KTB
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Power Resistors - 62 Kohm (+/-) 5% - 2W - 500V - 330ppm/°C - Through Hole - 9mm x 3.5mm dia
Description