- RR02J4R3TB
RR02J4R3TB
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Power Resistors - 4.3 ohm (+/-) 5% - 2W - 500V - 330ppm/°C - Through Hole - 9mm x 3.5mm dia
Description