- RR02J13KTB
RR02J13KTB
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Power Resistors - 13 Kohm (+/-) 5% - 2W - 500V - 330ppm/°C - Through Hole - 9mm x 3.5mm dia
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description