- RR01JR39TB
RR01JR39TB
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Power Resistors - 0.39 ohm (+/-) 5% - 1W - 350V - 330ppm/°C - Through Hole - 6.8mm x 2.6mm dia
Description