- RR01J56KTB
RR01J56KTB
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Power Resistors - 56 Kohm (+/-) 5% - 1W - 350V - 330ppm/°C - Through Hole - 6.8mm x 2.6mm dia
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description