- RR01J430RTB
RR01J430RTB
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Power Resistors - 430 ohm (+/-) 5% - 1W - 350V - 330ppm/°C - Through Hole - 6.8mm x 2.6mm dia
Description