- ROX9J300R
ROX9J300R
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 300 ohms (+/-) 5% - 9W - 750V - Through Hole - 54mm x 8.5mm dia - Ammo Box
Description