- ROX8J390R
ROX8J390R
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 390 ohms (+/-) 5% - 8W - 750V - Through Hole - 41mm x 8.5mm dia - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description