- ROX8J120R
ROX8J120R
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 120 ohms (+/-) 5% - 8W - 750V - Through Hole - 41mm x 8.5mm dia - Ammo Box
Description