- ROX7J430R
ROX7J430R
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 430 ohms (+/-) 5% - 7W - 750V - Through Hole - 32mm x 8.5mm dia - Ammo Box
Description