- ROX7J300R
ROX7J300R
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 300 ohms (+/-) 5% - 7W - 750V - Through Hole - 32mm x 8.5mm dia - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description