- ROX5SSJ270R
ROX5SSJ270R
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 270 ohms (+/-) 5% - 5W - 500V - Through Hole - 17.5mm x 6.5mm dia - Ammo Box
Description