- ROX5SSJ120R
ROX5SSJ120R
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 120 ohms (+/-) 5% - 5W - 500V - Through Hole - 17.5mm x 6.5mm dia - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description