- ROX1SJ51R
ROX1SJ51R
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 51 ohms (+/-) 5% - 1W - 350V - Through Hole - 10mm x 3.5mm dia - Ammo Box
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description