- ROX05SJ3R0
ROX05SJ3R0
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 3 ohms (+/-) 5% - 1/2W - 250V - Through Hole - 7.5mm x 2.5mm dia - Ammo Box
Description