- ROX05SJ22K
ROX05SJ22K
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 22 Kohms (+/-) 5% - 1/2W - 250V - Through Hole - 7.5mm x 2.5mm dia - Ammo Box
Description