- ROX05SJ1R0
ROX05SJ1R0
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 1 ohms (+/-) 5% - 1/2W - 250V - Through Hole - 7.5mm x 2.5mm dia - Ammo Box
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Box embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción