- RGP0207CHJ27M
RGP0207CHJ27M
TE Connectivity / Neohm Brand
High Resistance Thick Film Resistor - 27 Mohm (+/-) 5% - 1/4W - 750V - (+/-) 350ppm/°C - Through Hole - 6.5mm x 2.5mm dia
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description