- LR1F187R
LR1F187R
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Resistors - 187 ohm (+/-) 1% - 0.6W - 350V - Through Hole - 2.3mm Dia x 6.2mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description