- LR0204F200R
LR0204F200R
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Resistors - 200 ohm (+/-) 1% - 0.25W - 200V - Through Hole - 2mm Dia x 3.5mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description