- FRN50J22R/S
FRN50J22R/S
TE Connectivity / Neohm Brand
Fusible Leaded Resistor - 22 ohm (+/-) 5% - 0.5W - 250V - Through Hole - 2.3mm Dia x 6.3mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description