- EP9WS100RJ
EP9WS100RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 100 ohm (+/-) 5% - 9W - 500V - Through Hole - 8.5mm Dia x 40mm
Description