- EP9W680RJ
EP9W680RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 680 ohm (+/-) 5% - 9W - 500V - Through Hole - 8.5mm Dia x 53mm
Description