- EP9W33RJ
EP9W33RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 33 ohm (+/-) 5% - 9W - 500V - Through Hole - 8.5mm Dia x 53mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description