- EP9W1K5J
EP9W1K5J
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 1.5 Kohm (+/-) 5% - 9W - 500V - Through Hole - 8.5mm Dia x 53mm
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description