- EP9W150RJ
EP9W150RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 150 ohm (+/-) 5% - 9W - 500V - Through Hole - 8.5mm Dia x 53mm
Description