- EP9W10RJ
EP9W10RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 10 ohm (+/-) 5% - 9W - 500V - Through Hole - 8.5mm Dia x 53mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description