- EP7W47RJ
EP7W47RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 47 ohm (+/-) 5% - 7W - 500V - Through Hole - 8.5mm Dia x 30mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description