- EP5WS47RJ
EP5WS47RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 47 ohm (+/-) 5% - 5W - 500V - Through Hole - 6.5mm Dia x 17.5mm
Description