- EP5W22RJ
EP5W22RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 22 ohm (+/-) 5% - 5W - 500V - Through Hole - 8.5mm Dia x 25mm
Description